Creativity Zone
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Crativity Zone Romania
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Linkuri interesante
RegulamentAjutorStaff[in curand]
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Taverna ^.^
Prea iubita scoala Icon_minitimeLun Ian 12, 2009 12:59 pm Scris de Irynna

» Rate the town
Prea iubita scoala Icon_minitimeLun Ian 12, 2009 12:49 pm Scris de Irynna

» PDSM
Prea iubita scoala Icon_minitimeLun Ian 12, 2009 12:47 pm Scris de Irynna

» Ce ai face daca...
Prea iubita scoala Icon_minitimeLun Ian 12, 2009 12:43 pm Scris de Irynna

» ID messenger
Prea iubita scoala Icon_minitimeLun Ian 12, 2009 12:10 pm Scris de Irynna

» Zodii
Prea iubita scoala Icon_minitimeLun Ian 12, 2009 12:09 pm Scris de Irynna

» Frati/Surori
Prea iubita scoala Icon_minitimeLun Ian 12, 2009 12:05 pm Scris de Irynna

» In ce clasa sunteti?
Prea iubita scoala Icon_minitimeLun Ian 12, 2009 11:58 am Scris de Irynna

» M-am gandit sa scriu....
Prea iubita scoala Icon_minitimeLun Ian 12, 2009 1:59 am Scris de Irynna

Forum
Parteneri
forum gratuit

 

 Prea iubita scoala

In jos 
+3
March
AnaXora <<:::
Dee-Dee-chan
7 participanți
AutorMesaj
Dee-Dee-chan
Cunoscator
Dee-Dee-chan


feminin
Numarul mesajelor : 66
Varsta : 27
Stare de spirit : Linistita si bolunda
Titlu : World is dream dream is love
Felul de artist : Scriitoare
Functie : Prea iubita scoala Ma_ran10
Puncte :
Prea iubita scoala Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Prea iubita scoala Right_bar_bleue

Data de inscriere : 15/11/2008

Prea iubita scoala Empty
MesajSubiect: Prea iubita scoala   Prea iubita scoala Icon_minitimeDum Noi 16, 2008 10:26 am

Dupa cum spune si titlul,aici vom vorbi despre scoala,colegii nostri si profesorii mult prea iubiti.Ce parere aveti despre scoala? Cum sunt colegii?Cum sunt profesorii?Faceti o descriere mica a fiecaruia :D ,daca va trage inima!

Mie imi place scoala in proportie de 50 %.Am note destul de bune pana acum ,nu ma plang :D .
Profesori:
[*] Profa de mate : Diriga mea prea scumpa :D !Este destul de severa cand o enervam si urla pe noi,dar ii trece destul de repede.Preda bine si ne ajuta cand nu stim,dar atunci cand sunt certuri nu se prea baga .
[*] Profa de romana: Este destul de draguta cu noi ,dar cam urla cateodata.Preda destul de bine,da ne da muulte teme!
[*] Profa de ehgleza: De fapt am doua ,una de scris ,alta de conversatie.Cu cea de scris am facut si in clasele mici si ne cunoaste pe majoritatea.Glumim,radem si ne prostim la ora ei.Cea de conversatie se poarta frumso cu noi,dar putin ne plictisim la ora ei.
[*] Profa de franceza: Putin eenrvanta si nu ne preda totul complet.Omite unele cuvinte care trebuie scrise...

Dau edit,acum nu mai am chef sa-mi amintesc de toti de la scoala :D .
Sus In jos
AnaXora <<:::
Cunoscator
AnaXora <<:::


feminin
Numarul mesajelor : 77
Varsta : 28
Stare de spirit : I'm a happy girl,In a Happy world:X
Titlu : Make me smile^_^
Felul de artist : Desenator,GFX-er
Puncte :
Prea iubita scoala Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Prea iubita scoala Right_bar_bleue

Data de inscriere : 15/11/2008

Prea iubita scoala Empty
MesajSubiect: Re: Prea iubita scoala   Prea iubita scoala Icon_minitimeDum Noi 16, 2008 12:28 pm

Destul de bune?Ai note foarte bune Dee-Dee-chan:)
Mie imi place scoala...Nu am note excelente,ca orice elev am 9,10 dar si note mai mici(6 la muzica 😢 )
Am niste profesori...Sa zicem intelegatori(nu toti)
Profu de mate ma enerveaza ca da greu 10...[shit happens]am numa 9 la mate...
Profa de romana[care este si diriginta mea,este destul de buna cu noi]-este o profesoara buna...desi are momentele ei.
Profa de Engleza-are probleme cu nervii saraca si zbiara tot timpuu....ma enerveaza rau de tot.
Profii de Engleza Conversatie-Banea....ce mai tare profesoara ever.Este foarte buna cu noi,nu zbiara si are o voce placuta.Si Derek,si el e de treaba...american :roll:
Profa de franceza:e foarte de treaba numai ca ,colegii mei isi cam bat joc de ea pentru ca pune mult suflet[urat din partea lor]
Profa de geogra:nesuferitaaa rau de tot...insa pe mine ma simpatizeaza,deci prin urmare,chiar si cand nu merit primesc 10
Profu de sport:Loser....nesimtit...il urasc.
Profu de Istorie:orele lui sunt asa de plictisitoare...ca aproape ca adormim.
Profu de desen:tanar,bagacios,asa este el...se baga in problemele de oragnizare si ordine a clasei noastre si are ceva cu fondurile albastre.In rest e Ok.
Ma rog,cu bune si rele,avem nevoie de scoala pentru a ne face un drum in viata :o
Sus In jos
http://www.yoana-best.hi5.com
March
Cunoscator
March


feminin
Numarul mesajelor : 92
Varsta : 28
Stare de spirit : Melancolica
Titlu : Stupid person
Felul de artist : Scriitor
Functie : Prea iubita scoala Ma_ran10
Puncte :
Prea iubita scoala Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Prea iubita scoala Right_bar_bleue

Data de inscriere : 25/10/2008

Prea iubita scoala Empty
MesajSubiect: Re: Prea iubita scoala   Prea iubita scoala Icon_minitimeDum Noi 16, 2008 2:27 pm

Pai...eu am o parere buna despre scoala,in general.
Adica,te ajuta mult in viata si prefer sa tocesc decat sa ajung o tampita care nu stie sa scrie sau sa citeasca.

Profesorii sunt de treaba,cu exceptia celei de desen care ma scoate din minti.
Imi place in schimb profa de fizica,de care m-am atasat mult

In ultimul timp am dat-o in bara sa scoala,dar dah...imi revin eu[sper]...

Cel ami mult urasc pauzele.Desi pare ciudat.La scoala nu am prieteni si lumea ma considera ciudata...o sa le treaca lor...
Sus In jos
https://czone.forum.st
Ale-Chan ^_^
Incepator
Ale-Chan ^_^


Numarul mesajelor : 18
Stare de spirit : Happy ^_^
Titlu : *_**Killed already by you**_*
Felul de artist : GFX-er ... :)) si putin scriitoare
Puncte :
Prea iubita scoala Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Prea iubita scoala Right_bar_bleue

Data de inscriere : 15/11/2008

Prea iubita scoala Empty
MesajSubiect: Re: Prea iubita scoala   Prea iubita scoala Icon_minitimeMar Noi 18, 2008 10:54 pm

Off: March, din cate te cunosc, nu esti o ciudata
On: Scoala imi place 60 %
Profiii: :))
Proful de geografie:[ne e diriginte]: este the ugliest... :| ESTE DUR...nota: 5..
Profa de mate: nu ne explica bine deloc , dar e de treaba nota: 7
Profa de romana: cea mai tare profa everrrr :x nota: 10 cu felicitari
Proful de isto: tare :)) nota : 9
Profa de engle: nota 8...no comment
Profa de franca : nota 7...no comment
Sus In jos
.:.:Snow-Angel.:.:
Incepator
.:.:Snow-Angel.:.:


feminin
Numarul mesajelor : 27
Stare de spirit : Happy-Kid
Titlu : I belive in Heavan
Felul de artist : Actor
Puncte :
Prea iubita scoala Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Prea iubita scoala Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/11/2008

Prea iubita scoala Empty
MesajSubiect: Re: Prea iubita scoala   Prea iubita scoala Icon_minitimeMier Noi 19, 2008 5:39 pm

Scoala imi place 75%
Este destul de frumoasa daca nu ar avea atatea materii fara rost.Ma descurc destul de bine(Cred eu)
Eu am invatatoare:Este cea mai buna :x o iubesc
Profa de english:putin cam rea dar are momentele ei buna
Profa de Ed. Fizica:sa zicem buna
Sus In jos
Vanilla
Incepator



feminin
Numarul mesajelor : 7
Varsta : 29
Stare de spirit : plictisita
Puncte :
Prea iubita scoala Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Prea iubita scoala Right_bar_bleue

Data de inscriere : 15/11/2008

Prea iubita scoala Empty
MesajSubiect: Re: Prea iubita scoala   Prea iubita scoala Icon_minitimeJoi Noi 27, 2008 12:19 am

poi ce sa spun? daca nu ar avea benieficiile ei, scoala ar fi naspa :\ sapte ore pierdute pe zi in loc sa... face ce imi place [de exempu-.-?] . dar am o intrebare... ce-ti trebuie mai mult, ca sa fi un sarac milog... ma rog intelegeti voi; ce-ti trebuie mai mult decat sa sti sa citesti shi sa scrii shi sa faci niste adunari shi scaderi shi imultiri shi impartiri. oricum bazele se pun din primara asa ca te consideri norocos daca treci de I-IV shi te shi descurci xD

profii, cu exceptia profei de romana shi a lu ala de sport sunt dragutzi ^.^ toti comunica cu noi, vorbesc, glumesc, rad inafara de profa de romana care vine shi-si preda doar lectia. e minune daca mai shi rade pe la ore sau vorbeste cu cineva[ fie shi in particular]. cel mai mult imi place de profa de engleza, pe care o stiu de la gradinita ^.^ shi cel mai mult o displac pe aia de roman>.>
ah, shi e ciudat ca la noi in scoala exista in total in jur de trei profesori :)) la masculin, cel de sport, matematica [care nu'i al nostru] shi religie [care e cel mai tare. razi la orele lui...].

concluzie: daca nu ar avea partile ei frumoase, scoala publica ar puti!
Chuu!
Sus In jos
Irynna
Incepator
Irynna


feminin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 29
Stare de spirit : Pierduta in ganduri...
Titlu : I'm in a strange world, a different one.
Felul de artist : desenator, scriitor
Puncte :
Prea iubita scoala Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Prea iubita scoala Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/01/2009

Prea iubita scoala Empty
MesajSubiect: Re: Prea iubita scoala   Prea iubita scoala Icon_minitimeLun Ian 12, 2009 1:36 am

Ei bine, imi place scoala cam in jur de 65%Sunt multe materii fara rost si asta ma cam enerveaza...de exemplu,tehnologia(la ce ne trebuie?ca sa invatam cum sa construiesti, sa invatam unelte si despre fire textile?).Si mai e si latina.(dak e o limba moarta, de ce mai trebuie sa o invatam?Ok, cred ca o sa imi fooseasca la liceu la profilul meu...)Si civica....(dak suntem deaba copii, de ce trebuie sa invatam despre deomcratie, parlament si legi?)
Acum o scurta descriere despre profesori..
Profa de rom:a devenit destul de simpatica, dupa ce s-a minunat ca am luat 9.55 in teza.
Profa de mate,diriginta:She is the worst teacher ever!
Profa de franceza:se pare ca si-a dedicat cam toata viata ei limbii fraceze...cam trist.
Profa de fizica:o urasc foate mult
Profa de desen:The best teacher i ever had!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Prea iubita scoala Empty
MesajSubiect: Re: Prea iubita scoala   Prea iubita scoala Icon_minitime

Sus In jos
 
Prea iubita scoala
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Creativity Zone :: Useri :: Cafenea-
Mergi direct la: